Нұр-Сұлтан 19.7°
×
29.11.2021, 12:00
Қызық па? Жаңалықты достарыңызбен бөлісіңіз!

Елордада жеңіл атлетикадан халықаралық турнир аяқталды

Елордада Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған жастар арасында жеңіл атлетикадан ашық халықаралық турнир аяқталды, деп хабарлады Elorda.info қала әкімдігінің ресми сайтына сілтеме жасап.

Елордада жеңіл атлетикадан халықаралық турнир аяқталды

Турнирге Өзбекстан, Тәжікстан, Қырғызстан сияқты елдерден 150-ден астам спортшы, сондай-ақ Қазақстанның басқа қалаларынан келген жеңіл атлеттер қатысты.

Ашылу салтанатына елорда әкімі, Нұр-Сұлтан қаласының жеңіл атлетика федерациясының Президенті Алтай Көлгінов, Олимпиада чемпионы, Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген спорт шебері Серік Сәпиев, Нұр-Сұлтан қаласы жеңіл атлетика федерациясының вице-президенті Айдын Тоқпаев, ҚР жеңіл атлетикадан мемлекеттік жаттықтырушысы Қуандық Елжанов қатысты.

Екі күндік жарыс қорытындысы бойынша қатысушылар мына қашықта чемпион атанды:

Жасөспірімдер арасында 60 м-ге жүгіру
1-орын: Әлішер Амрин (СҚО)
2-орын: Данил Попов (Қарағанды)
3-орын: Захар Левицкий (Павлодар)

Қыздар арасында 60 м жүгіру
1-орын: Шарифа Давронова (Өзбекстан)
2-орын: Ермола Кристина (Павлодар)
3-орын: Анастасия Бондаренко (Қырғызстан)

Ұлдар арасында 200 метрге жүгіру
1-орын: Данил Попов (Қарағанды)
2-орын: Мәди Токенов (ШҚО)
3-орын: Сергей Логвиненко (СҚО)

Қыздар арасында 200 метрге жүгіру
1-орын: Айжан Сұлтанова (Нұр-Сұлтан)
2-орын: Мария Шувалова (Павлодар)
3-орын: Карина Рахимова (Павлодар)

Жасөспірімдер арасында 400 метрге жүгіру
1-орын: Мухаммадризо Мирзозода (Тәжікстан)
2-орын: Давид Ким (Қарағанды)
3-орын: Данил Игнатов (СҚО)

Қыздар арасында 400 м жүгіру
1-орын: Анастасия Колода (СҚО)
2-орын: Айжан Сұлтанова (Нұр-сұлтан)
3-орын: Екатерина Колода (СҚО)

Ұлдар арасында 800 метрге жүгіру
1-орын: Мирзозода Мухаммадризо (Тәжікстан)
2-орын: Даниал Ахметқалиев (Нұр-Сұлтан)
3-орын: Асылхан Мақыш (Нұр-Сұлтан)

Қыздар арасында 800 метрге жүгіру
1-орын: Милан Зубарева (Қарағанды)
2-орын: Ким София (Қарағанды)
3-орын: Роза Муминова (Нұр-Сұлтан)

Жасөспірімдер арасында 1500 метрге жүгіру
1-орын: Хусан Құлов (Тәжікстан)
2-орын: Даниал Ахметқалиев (Нұр-Сұлтан)
3-орын: Рауан Қайырхан (Нұр-Сұлтан)

Қыздар арасында 1500 метрге жүгіру
1-орын: Дильшода Усманова (Өзбекстан)
2-орын: Диана Ержанова (Нұр-Сұлтан)
3-орын: Раджабмо Абдуллоева (Тәжікстан)

Ұлдар арасында 3000 метрге жүгіру
1-орын: Хусан Құлов (Тәжікстан)
2-орын: Рауан Қайырхан (Нұр-Сұлтан)
3-орын: Бекнұр Расил (Нұр-Сұлтан)

Қыздар арасында 3000 метрге жүгіру
1-орын: Дильшода Усманова (Өзбекстан)
2-орын: Раджабмо Абдуллоева (Тәжікстан)
3-орын: Кристина Исламова (Нұр-сұлтан)

Ұлдар арасында 4х200м эстафета
1 -орын: Данил Ситников, Данил Попов, Ислам Есенбек, Ислам Алескеров (Қарағанды)
2-орын: Андрей Черников, Данил Игнатов, Нияз Базаров, Сергей Логвиненко (СҚО)
3-орын: Артем Малиновский, Айбол Нияттула, Камиль Салиханов, Абылбек Санжар (Қарағанды)

Қыздар арасында 4х200м эстафета
1-орын: Диана Трофименко, Карина Рахимова, Арина Соколова, Хадишат Тсечоева (Павлодар)
2-орын: Гусева Виолета, Ким София, Борисова Кристина, Милан Зубарева (Қарағанды)
3-орын: Айдана Аяпова, Лаур Кабиева, Роза Муминова, Айжан Сұлтанова, Анна Мищенко (Нұр-Сұлтан)

Mix 4х200м эстафетасы
1-орын: Азылхан Азылханов, Виолета Гусева, Кристина Борисова, Ислам Есенбек (Қарағанды)
2 орын: Азиза Риоева, Жасмин Разықова, Мухаммадризо Мирзозода, Мехрубон Ходжикурбонзода (Тәжікстан)

Жасөспірімдер арасында 60 м кедергілермен жүгіру
1-орын: Әділ Омарбеков (Павлодар)
2-орын: Захар Левицкий (Павлодар)
3-орын: Самандар Махмудов (Өзбекстан)

Қыздар арасында 60 м кедергілермен жүгіру
1-орын: Мадина Миннулинова (Өзбекстан)
2-орын: Виолета Геслер (Павлодар)
3-орын: Полина Артемьева (Павлодар)

Ұлдар арасында 3000 м спорттық жүрісте
1 орын: Даниль Шмаков (СҚО)

Қыздар арасында 3000 м спорттық жүрісте
1-орын: Сабрина Арзиева (Алматы)
2-орын: Полина Муравьева (Ақмола облысы)
3-орын: Рахмонова Кристина (Қарағанды)

Ұлдар арасында биіктікке секіру
1-орын: Әмір Нагаев (Өзбекстан)
2-орын: Владислав Иванов (СҚО)
3-орын: Игнат Козека (Қарағанды)

Қыздар арасында биіктікке секіру
1-орын: Барнохон Сайфуллаева (Өзбекстан)
2-орын: Ксения Борушева (Өзбекстан)
3-орын: Дарья Нехаенко (Қарағанды)

Ұлдар арасында ұзындыққа секіру
1-орын: Иброхим Махкамов (Өзбекстан)
2-орын: Диас Өтешов (Қарағанды)
3-орын: Вадим Карнаухов (Ақмола облысы)

Қыздар арасында ұзындыққа секіру
1-орын: Ксения Борушева (Өзбекстан)
2-орын: Виктория Поправкина (СҚО)
3-орын: Хушноза Шавкатова (Өзбекстан)

Жасөспірімдер арасында үш рет секіру
1-орын: Арсен Өміржанов (СҚО)
2-орын: Иброхим Махкамов (Өзбекстан)
3-орын: Диас Өтешов (Қарағанды)

Қыздар арасында үш рет секіру
1-орын: Шарифа Давронова (Өзбекстан)
2-орын: Хушноза Шавкатова (Өзбекстан)
3-орын: Виктория Поправкина (СҚО)

Жасөспірімдер арасында ядро лақтыру
1-орын: Аслиддин Рахмонбердиев (Өзбекстан)
2-орын: Дмитрий Федоренков (Павлодар)
3-орын: Ганненко Илья (Қарағанды)

Қыздар арасында ядро лақтыру
1-орын: Малика Насрединова (Өзбекстан)
2-орын: Карина Васильева (Алматы)
3-орын: Ангелина Андрис (Нұр-Сұлтан)
Жалпы қорытындысы бойынша Қазақстан қоржынында 52 медаль, Тәжікстан қоржынында 9 медаль, Өзбекстан қоржынында 16 медаль және Қырғызстан құрамасында 1 медаль.

Ең өзекті жаңалықтарды біздің Telegram арнамыздан және Facebook-тегі парақшамыздан қараңыз
Ақпарат ағыны

Елорда үздіктері